Aktualności

 

Piątek 27 kwiecień 2018

Pierwsi absolwenci Technikum Informatycznego !!!

 

Po raz pierwszy mury Naszej szkoły, opuścili tegoroczni Maturzyści Technikum Informatycznego ! Klasy młodsze zgodnie z tradycją przygotowały bardzo udany występ artystyczny dla swoich kolegów z klasy 4TI. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki za egzamin maturalny...

 

 

Wtorek 24 kwiecień 2018

Pozytywna matematyka

 

Konkurs "Pozytywna Matematyka II Edycja" już za nami. Laureatem tegorocznej zabawy został, tak jak przed rokiem, Albert Wolszon (Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku). Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącemu im. Stefana Żeromskiego w Pucku - odpowiednio Patryk Formella oraz Tomasz Czajkowski. Natomiast tuż za podium uplasował się uczeń Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - Mikołaj Dering. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

 

 

Niedziela 22 kwiecień 2018

Uroczystości nadania sztandaru

 

19.04.2018 uczniowie naszego technikum uczestniczyli w uroczystości nadania sztandaru Liceum Służb Mundurowych im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Zebranie z rodzicami

 

24 kwietnia (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Następnie w godz. 17:30-18:30 odbędą się konsultacje z nauczycielami.

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Korki dla Wojtusia

 

W piątek 13 kwietnia dostarczyliśmy zebrane nakrętki rodzicom Wojtusia – łącznie ze wszystkich szkół 57,65 kg. Akcja będzie kontynuowana. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o zbieranie nakrętek w domach i przynoszenia ich do szkół oraz o odkręcanie korków od napojów w szkołach i wrzucanie do kartonów.

 

 

Czwartek 05 kwiecień 2018

Jakub Bizewski w czołówce konkursu Understand

 

Uczeń 2 klasy TI w tegorocznej edyzji konkursu UNDERSTAND, który 22 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole osiągną bardzo dobry wynik zajmując 3 miejsce w województwie oraz 11 w kraju. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA


E-DZIENNIK