Aktualności

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Zebranie z rodzicami

 

24 kwietnia (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Następnie w godz. 17:30-18:30 odbędą się konsultacje z nauczycielami.

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Korki dla Wojtusia

 

W piątek 13 kwietnia dostarczyliśmy zebrane nakrętki rodzicom Wojtusia – łącznie ze wszystkich szkół 57,65 kg. Akcja będzie kontynuowana. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o zbieranie nakrętek w domach i przynoszenia ich do szkół oraz o odkręcanie korków od napojów w szkołach i wrzucanie do kartonów.

 

 

Czwartek 05 kwiecień 2018

Jakub Bizewski w czołówce konkursu Understand

 

Uczeń 2 klasy TI w tegorocznej edyzji konkursu UNDERSTAND, który 22 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole osiągną bardzo dobry wynik zajmując 3 miejsce w województwie oraz 11 w kraju. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Piątek 30 marzec 2018

Wielkanoc

 

Przed nami Święta Wielkiej Nocy. Z tej okazji składam w imieniu własnym oraz współpracowników najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, rodzinnych Świąt w atmosferze domowego ciepła. Życzy Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy LA i TI im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Środa 28 marzec 2018

Dzień gier

 

Przerwę świąteczną rozpoczeliśmy dniem gier planszowych. Uczniowie liceum i technikum wspólnie bawili się grając w gry ekonomiczne, kooperacyjne, bitewne i wojenne.

 

 

Wtorek 27 marzec 2018

Targi szkół

 

W związku z trwającą rekrutacją do Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego uczniowie LA, TI oraz LSM wzięli udział w targach szkół średnich organizowanych w Pucku. Szczególną popularnością cieszyło się koło naukowe "Pozytywny Druk 3D" działające przy Katedrze Technikum Informatycznego. Ponadto gimnazjaliści z zainteresowaniem zwracali uwagę na nowo powstające Technikum Ekonomiczne, które zapewni im doskonały start w przyszłość poprzez naukę poszukiwanego na rynku pracy zawodu.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA


E-DZIENNIK