Aktualności

 

Piątek 15 styczeń 2016

FuckUp Nights Trójmiasto

 

Dnia 13.01.2016 dwaj uczniowie z 2 klasy technikum informatycznego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku brali udział w spotkaniu FuckUp Nights Trójmiasto.

 

 

Czwartek 14 styczeń 2016

DreamSpark

 

Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku przystąpiło do programu licencyjnego DreamSpark Premium firmy Microsoft.

 

 

Poniedziałek 21 grudzień 2015

English High Flier- konkurs

 

2 grudnia 2015 roku uczniowie Gimnazjum, Liceum Akademickiego, Liceum Służb Mundurowych i Technikum Informatycznego zmierzyli się w ogólnopolskim konkursie English High Flier. Nasz Zespół Szkół może poszczycić się liczną, bo aż 23-osobową reprezentacją.

 

 

Czwartek 17 grudzień 2015

Płyta Fala Dobra 2015 już w sprzedaży

 

Płyta Fala Dobra 2015 jest już w sprzedaży. Zapraszamy do zakupu charytatywnej płyty, której dochód zostanie przeznaczony na osierocone dzieci, których rodzice odeszli w Puckim Hospicjum.

 

 

Czwartek 17 grudzień 2015

Szlachetna Paczka- relacja z wręczenia paczki

 

Szanowni Państwo. Serdecznie dziękujmy za włączenie się projekt Szlachetna Paczka. Uczniowie i Nauczyciele Gimnazjum Ogólnokształcącego, Technikum Informatycznego i Liceum Akademickiego wspólnie przygotowali paczkę za ponad 2500 zł. Wielkie podziękowania za pomoc kierujemy w stronę członków szkolnego koła wolontariatu "Pozytywki" oraz tym wszystkim uczniom, którzy w piątek pomagali kompletować i pakować paczkę. Zapraszamy Państwa to przeczytania relacji z wręczenia paczki, przygotowanej przez wolontariuszy, którzy opiekowali się rodziną.

 

 

Środa 16 grudzień 2015

Zajęcia 1 TI na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego !

 

Wczoraj uczniowie Technikum Informatycznego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku wzięli udział w zajęciach na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJAE-DZIENNIK


Microsoft Imagine

LAiTI

100LecieGra

Kaszebe.org