Aktualności

 

Niedziela 13 maj 2018

Dni otwarte

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na dni otwarte szkoły, które odbędą się w budynku liceum przy ulicy Wojska Polskiego 2b, oraz w budynku technikum przy ulicy Orzeszkowej 11. W programie między innymi zajęcia z programowania gier, warsztaty druku 3D, budowa robotów i wiele innych atrakcji.

 

 

Niedziela 13 maj 2018

Matura 2018

 

Matury podstawowe już za nami! Przed naszymi maturzystami już tylko rozszerzenia. Życzymy samych wysokich wyników!

 

 

Poniedziałek 30 kwiecień 2018

Zajęcia na PG

 

Zakończył się ośmiomiesięczny cykl zajęć z programowania i robotyki na Politechnice Gdańskiej. Podczas ostatnich zajęć uczniowie mieli okazję zwiedzić TRYTON - superkomputer, który jest częścią Centrum Informatycznego Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej.

 

 

Piątek 27 kwiecień 2018

Pierwsi absolwenci Technikum Informatycznego !!!

 

Po raz pierwszy mury Naszej szkoły, opuścili tegoroczni Maturzyści Technikum Informatycznego ! Klasy młodsze zgodnie z tradycją przygotowały bardzo udany występ artystyczny dla swoich kolegów z klasy 4TI. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki za egzamin maturalny...

 

 

Wtorek 24 kwiecień 2018

Pozytywna matematyka

 

Konkurs "Pozytywna Matematyka II Edycja" już za nami. Laureatem tegorocznej zabawy został, tak jak przed rokiem, Albert Wolszon (Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku). Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącemu im. Stefana Żeromskiego w Pucku - odpowiednio Patryk Formella oraz Tomasz Czajkowski. Natomiast tuż za podium uplasował się uczeń Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - Mikołaj Dering. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

 

 

Niedziela 22 kwiecień 2018

Uroczystości nadania sztandaru

 

19.04.2018 uczniowie naszego technikum uczestniczyli w uroczystości nadania sztandaru Liceum Służb Mundurowych im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA


E-DZIENNIK