Aktualności

 

Poniedziałek 28 maj 2018

Wybory 2018 !

 

Dziś odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone debatą kandydatów, która odbyła się w ubiegłym tygodniu. W wyborach brali udział uczniowie i nauczyciele LA i TI. Do konkursu startowało dwóch kandydatów.Wygrała Zuzanna Neubauer, której jako nowej Przewodniczącej serdecznie gratulujemy!

 

 

Środa 23 maj 2018

Dzień Dziecka z LAiTI :)

 

21 maja 2018 r. to dla naszego LAiTI bardzo ważna data. Tego dnia odbył się Wielki Dzień Dziecka z LAiTI zorganizowany dla klas 0-3 Szkoły Podstawowej im. M. Płażyńskiego. Cały dzień miał na celu nauczanie pierwszej pomocy przez zabawę - była dyskoteka w rytm "Stayin' Alive", szaleństwo z animacyjną folią NRC oraz własnoręcznie wykonane i wyposażone apteczki pierwszej pomocy. Cały dzień zakończył się na placu za szkołą, gdzie dzieci miały okazję poznać jak wygląda od środka wóz strażacki i dowiedzieć się na czym polega praca Strażaka. Bardzo dziękujemy OSP Starzyno! To był bardzo intensywny dzień, a uśmiechom dzieci i naszym nie było końca!😃

 

 

Środa 23 maj 2018

Etap Wojewódzki Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża za nami !

 

Ostatnia sobota to dzień pełen emocji! Nasi uczniowie wracają z Gdańska jako siódma drużyna w województwie! Dla nas to wielki sukces i wyjątkowe Mistrzostwa, Mistrzostwa, na których dali z siebie wszystko i pokazali progres na który pracowali cały rok! Dziękujemy pozostałym drużynom za cudowną rywalizację, a zwycięzcom życzymy powodzenia na etapie krajowym!💪💪💪

 

 

Niedziela 13 maj 2018

Dni otwarte

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na dni otwarte szkoły, które odbędą się w budynku liceum przy ulicy Wojska Polskiego 2b, oraz w budynku technikum przy ulicy Orzeszkowej 11. W programie między innymi zajęcia z programowania gier, warsztaty druku 3D, budowa robotów i wiele innych atrakcji.

 

 

Niedziela 13 maj 2018

Matura 2018

 

Matury podstawowe już za nami! Przed naszymi maturzystami już tylko rozszerzenia. Życzymy samych wysokich wyników!

 

 

Poniedziałek 30 kwiecień 2018

Zajęcia na PG

 

Zakończył się ośmiomiesięczny cykl zajęć z programowania i robotyki na Politechnice Gdańskiej. Podczas ostatnich zajęć uczniowie mieli okazję zwiedzić TRYTON - superkomputer, który jest częścią Centrum Informatycznego Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA


E-DZIENNIK