Aktualności

 

Sobota 17 marzec 2018

Spotkanie z Sędzią

 

W dniu 14.03.2018 w budynku Technikum Informatycznego odbyło się spotkanie z Sędzią Sądu Rejonowego w Wejherowie. Uczniowie zadawali dużo pytań i chętnie uczestniczyli w dyskusjach.

 

 

Piątek 09 marzec 2018

Projekt z klasą!

 

Nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”.

 

 

Piątek 23 luty 2018

Pierwsze miejsce i certyfikat od wydawnictwa Nowa Era dla Naszych uczniów!

 

Pierwsze miejsce i certyfikat od wydawnictwa Nowa Era w projekcie edukacyjnym Dobrze zaPROJEKTOwana Szkoła 2018. Uczniowie Technikum Informatycznego pod kierunkiem Pana Norberta Budzisza z udziałem naszych maluchów spisali się na medal. Gratulujemy!!!

 

 

Piątek 16 luty 2018

Wizyta w EXPERYMENCIE !

 

Wizyta I Ti w Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, czyli nauka poprzez zabawę oraz warsztaty chemiczne. Nawet informatycy mają w sobie dusze chemików. Miareczkowanie, wykrywanie kationów w roztworach soli oraz rodzaje bakterii w probiotykach nie są dla nich tajemnicą.

 

 

Środa 14 luty 2018

Nakrętki dla Wojtusia

 

W piątek przed feriami dostarczyliśmy zebrane nakrętki rodzicom Wojtusia, łącznie ze wszystkich szkół 55 kg. Akcja będzie kontynuowana. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o zbieranie nakrętek w domach i przynoszenia ich do szkół oraz o odkręcanie korków od napojów w szkołach i wrzucanie do kartonów.

 

 

Środa 31 styczeń 2018

Pierwsza studniówka w Technikum Informatycznym!

 

W sobotni wieczór (27.01.2018 r.) w pensjonacie " Marmas" w Jastrzębiej Górze na balu studniówkowym bawili się uczniowie i nauczyciele Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku oraz Technikum Informatycznego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA


E-DZIENNIK