Aktualności

 

Środa 28 marzec 2018

Dzień gier

 

Przerwę świąteczną rozpoczeliśmy dniem gier planszowych. Uczniowie liceum i technikum wspólnie bawili się grając w gry ekonomiczne, kooperacyjne, bitewne i wojenne.

 

 

Wtorek 27 marzec 2018

Targi szkół

 

W związku z trwającą rekrutacją do Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego uczniowie LA, TI oraz LSM wzięli udział w targach szkół średnich organizowanych w Pucku. Szczególną popularnością cieszyło się koło naukowe "Pozytywny Druk 3D" działające przy Katedrze Technikum Informatycznego. Ponadto gimnazjaliści z zainteresowaniem zwracali uwagę na nowo powstające Technikum Ekonomiczne, które zapewni im doskonały start w przyszłość poprzez naukę poszukiwanego na rynku pracy zawodu.

 

 

Wtorek 27 marzec 2018

Dni otwarte UG

 

W dniu 20 marca 2018 r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w wykładach i warsztatach chemicznych, biologicznych, a także psychologicznych. Zajęcia odbywały się w ramach Dni Otwartych Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie mogli zobaczyć laboratoria, w których prowadzone są prace badawcze oraz wcielić się w rolę naukowców.

 

 

Poniedziałek 26 marzec 2018

"Lost Kingdom"

 

Zgodnie z zapisami zawartymi w regulaminie konkursu "Lost Kingdom" informujemy, że ostateczny termin składania prac został przesunięty na 04.04.2018. Czekamy na ukończenie rozpoczętych projektów o których wspominaliście. Życzymy Wam udanego finiszu twórczego !

 

 

Piątek 23 marzec 2018

100% zdawalność !!!

 

Wszyscy uczniowie klasy czwartej Technikum informatycznego w Pucku ponownie uzyskali na egzaminie zawodowym, w ostatniej najtrudniejszej kwalifikacji - „Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami”, wynik znacznie wyższy od średniego wyniku w kraju. Tak więc nasi uczniowie zdali egzamin - 100% zdawalność ! - ze wszystkich trzech kwalifikacji zawodowych i uzyskali tytuł Technika Informatyka. Drodzy Rodzice, dziękujemy, że cztery lata temu powierzyliście edukację swoich dzieci naszej szkole, a wam nasi Uczniowie serdecznie gratulujemy!

 

 

Środa 21 marzec 2018

Dzień otwarty LA i TI

 

W dniu 21.03.2018 odbyły się dni otwarte Liceum Akademickiego i Technikum Informatycznego.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA


E-DZIENNIK