Aktualności

 

Czwartek 07 czerwiec 2018

Uczniowie na dwudniowym szkoleniu windsurfingowym !

 

Klasa 1 Lab uczestniczy obecnie w dwudniowym szkoleniu windsurfingowym! Zajęcia odbywają na w szkółce OD-DECH mieszczącej się na Campingu Kaper. Uczniowie dwa razy dziennie szkolą się na wodzie pod okiem instruktorów. Oprócz zajęć na wodzie jest też czas na mecze koszykówki i wieczorne grillowanie. Aż żal będzie wyjeżdżać. Nasi uczniowie już po kilku godzinach szkolenia, dzisiaj sami potrafią pływać po akwenie naszej Zatoki. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

 

 

Czwartek 07 czerwiec 2018

X Ogólnopolski Amatorski Turniej Teatralno- Kabaretowy "Wieżowisko"

 

W ubiegły weekend młodzież naszych szkół udzielająca się w Teatrze Pozytywnym wraz z opiekunem p. Robertem Kanaanem brała udział w X Ogólnopolskim Amatorskim Turnieju Teatralno - Kabaretowym "Wieżowisko" w Gniewinie.   Nasz Teatr zdobył tam kolejny cenny laur za sztukę "Prosta Opowieść" - Wyróżnienie w kategorii Teatr Młodzież oraz nagrodę pieniężną, którą przeznaczymy na dalszą działalność teatru.   Konkurencja była silna, występowało ok. 40 zespołów z całej Polski, tym bardziej jesteśmy dumni z naszego sukcesu!

 

 

Środa 30 maj 2018

Zbiórka słodyczy z okazji dnia dziecka

 

W ramach 3-dniowej ekspresowej zbiórki słodyczy udało się nam zebrać co nieco smakołyków dla dzieci osieroconych, które pozostają pod opieką Puckiego Hospicjum.

 

 

Poniedziałek 28 maj 2018

Wybory 2018 !

 

Dziś odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone debatą kandydatów, która odbyła się w ubiegłym tygodniu. W wyborach brali udział uczniowie i nauczyciele LA i TI. Do konkursu startowało dwóch kandydatów.Wygrała Zuzanna Neubauer, której jako nowej Przewodniczącej serdecznie gratulujemy!

 

 

Środa 23 maj 2018

Dzień Dziecka z LAiTI :)

 

21 maja 2018 r. to dla naszego LAiTI bardzo ważna data. Tego dnia odbył się Wielki Dzień Dziecka z LAiTI zorganizowany dla klas 0-3 Szkoły Podstawowej im. M. Płażyńskiego. Cały dzień miał na celu nauczanie pierwszej pomocy przez zabawę - była dyskoteka w rytm "Stayin' Alive", szaleństwo z animacyjną folią NRC oraz własnoręcznie wykonane i wyposażone apteczki pierwszej pomocy. Cały dzień zakończył się na placu za szkołą, gdzie dzieci miały okazję poznać jak wygląda od środka wóz strażacki i dowiedzieć się na czym polega praca Strażaka. Bardzo dziękujemy OSP Starzyno! To był bardzo intensywny dzień, a uśmiechom dzieci i naszym nie było końca!😃

 

 

Środa 23 maj 2018

Etap Wojewódzki Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża za nami !

 

Ostatnia sobota to dzień pełen emocji! Nasi uczniowie wracają z Gdańska jako siódma drużyna w województwie! Dla nas to wielki sukces i wyjątkowe Mistrzostwa, Mistrzostwa, na których dali z siebie wszystko i pokazali progres na który pracowali cały rok! Dziękujemy pozostałym drużynom za cudowną rywalizację, a zwycięzcom życzymy powodzenia na etapie krajowym!💪💪💪

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA


E-DZIENNIK