Aktualności

 

Wtorek 24 kwiecień 2018

Pozytywna matematyka

 

Konkurs "Pozytywna Matematyka II Edycja" już za nami. Laureatem tegorocznej zabawy został, tak jak przed rokiem, Albert Wolszon (Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku). Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącemu im. Stefana Żeromskiego w Pucku - odpowiednio Patryk Formella oraz Tomasz Czajkowski. Natomiast tuż za podium uplasował się uczeń Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - Mikołaj Dering. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

 

 

Niedziela 22 kwiecień 2018

Uroczystości nadania sztandaru

 

19.04.2018 uczniowie naszego technikum uczestniczyli w uroczystości nadania sztandaru Liceum Służb Mundurowych im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Zebranie z rodzicami

 

24 kwietnia (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Następnie w godz. 17:30-18:30 odbędą się konsultacje z nauczycielami.

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Korki dla Wojtusia

 

W piątek 13 kwietnia dostarczyliśmy zebrane nakrętki rodzicom Wojtusia – łącznie ze wszystkich szkół 57,65 kg. Akcja będzie kontynuowana. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o zbieranie nakrętek w domach i przynoszenia ich do szkół oraz o odkręcanie korków od napojów w szkołach i wrzucanie do kartonów.

 

 

Czwartek 05 kwiecień 2018

Jakub Bizewski w czołówce konkursu Understand

 

Uczeń 2 klasy TI w tegorocznej edyzji konkursu UNDERSTAND, który 22 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole osiągną bardzo dobry wynik zajmując 3 miejsce w województwie oraz 11 w kraju. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Piątek 30 marzec 2018

Wielkanoc

 

Przed nami Święta Wielkiej Nocy. Z tej okazji składam w imieniu własnym oraz współpracowników najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, rodzinnych Świąt w atmosferze domowego ciepła. Życzy Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy LA i TI im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA


E-DZIENNIK