Aktualności

 

Środa 14 luty 2018

Nakrętki dla Wojtusia

 

W piątek przed feriami dostarczyliśmy zebrane nakrętki rodzicom Wojtusia, łącznie ze wszystkich szkół 55 kg. Akcja będzie kontynuowana. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o zbieranie nakrętek w domach i przynoszenia ich do szkół oraz o odkręcanie korków od napojów w szkołach i wrzucanie do kartonów.

 

 

Środa 31 styczeń 2018

Pierwsza studniówka w Technikum Informatycznym!

 

W sobotni wieczór (27.01.2018 r.) w pensjonacie " Marmas" w Jastrzębiej Górze na balu studniówkowym bawili się uczniowie i nauczyciele Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku oraz Technikum Informatycznego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Piątek 26 styczeń 2018

Ferie 2018 :)

 

Życzymy wszystkim uczniom miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu przeżyć...

 

 

Czwartek 25 styczeń 2018

Zbieramy plastikowe nakrętki dla Wojtusia!!!

 

Wojtuś choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną jaką jest zespół TAR. Wymaga specjalistycznej pomocy, stałej rehabilitacji oraz operacji obu rąk. Codzienna rehabilitacja ma przygotować dziecko do operacji, która przewidziana będzie w późniejszym okresie. Niestety ze strony NFZ, Wojtuś może liczyć tylko na jedną fizjoterapię na miesiąc. Prywatna rehabilitacja odbywa się raz w tygodniu. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o włączenie się do zbiórki nakrętek. Nakrętki można wrzucać do kartonów umieszczonych w szkole.

 

 

Czwartek 25 styczeń 2018

Kolorowa, czyli biało-czerwona. Spektakl w naszej szkole!

 

We wtorek (23.01.2018r) w szkole odbył się spektakl „Kolorowa, czyli biało-czerwona”, którą zaprezentowała nam grupa teatralna Baninio. Przedstawienie miało za zadanie pokazanie uczniom techniki manipulacji, tolerancji i patriotyzmu. Nasz ’’nowy uczeń’’ zaprezentował postawę faszysty czemu uczniowie się sprzeciwili. Reżyser był pod wrażeniem podejścia naszych uczniów do sytuacji w której znalazła się grupa. Bardzo dziękujemy

 

 

Środa 24 styczeń 2018

Spotkanie z WSB

 

Warszaty z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA


E-DZIENNIK