Pożegnanie klas maturalnych :)

 

 

 

Moc uścisków i miłych wspomnień - tak najkrócej można opisać wydarzenie, które miało miejsce w puckim ratuszu jeszcze w piątek podczas pożegnania klas maturalnych naszego zespołu szkół. 🧐

 

 

W tym wyjątkowym dla wszystkich dniu, niespodzianek i zaskoczeń nie było końca. Uczniowie otrzymali nietypowe prezenty - klasa informatyczna dostała od Monika Tomczak...drzewa!
- Każdy z Was, moi chłopcy, powinien założyć rodzinę, zbudować dom i posadzić drzewo. Ten ostatni punkt postanowiłam Wam ułatwić - śmieje się wychowawca.

 

 

Każdy z uczniów opuszczających mury naszej szkoły, otrzymał - poza świadectwem - ogrom upominków, od wychowawcy, dyrektora i młodszych kolegów, którzy z wielkim bólem żegnali maturzystów.
- Dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiliście - słychać było w sali ratusza.

 

 

Na koniec, po oficjalnych wystąpieniach przyszedł czas na sporą dawkę humoru, który zrozumieć mogli tylko Ci, którzy sercem są z naszymi szkołami - Pozytywny Teleturniej 1 z 10! 

 

 

Dzięki niemu wiemy, ile czerwonych kreacji było na studniówce, kto tańczył przy kamerach, jakie studia ukończyła Pani dyrektor i że Pan Krystian Formella lubi...warzyć piwo 

 

 

To był naprawdę udany dzień! Teraz, chwila relaksu i czas na matury!

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJAE-DZIENNIK


Microsoft Imagine

LAiTI

100LecieGra

Kaszebe.org