Microsoft Imagine

 

Microsoft Imagine (dawniej Microsoft Dreamspark) to program, który daje uczniom i studentom dostęp do najnowszego oprogramowania Microsoft w celach niekomercyjnych: edukacyjnych, naukowych i badawczych. Przynależność do programu zapewnia utrzymanie na najwyższym poziomie technologicznym wyposażenia laboratoriów oraz umożliwia samokształcenie uczniów i studentów poza nimi.

 

Dzięki zakwalifikowaniu naszego technikum do programu Microsoft Imagine Premium wszyscy uczniowie zyskują bezpłatny dostęp do najnowszych wersji narzędzi designerskich i deweloperskich oprogramowania firmy Microsoft. Mogą je używać zarówno w szkolnych pracowniach jak i na swoich komputerach osobistych.

 

Pakiet dostępnego oprogramowania zawiera m.in.:

- zestaw systemów operacyjnych

- oprogramowanie serwerów

- biblioteki i narzędzia programistyczne

- katalog różnorodnych aplikacji

 

Warunkiem uczestnictwa w programie jest wypełnienie i złożenie odpowiedniego formularza zawierającego m.in. oświadczenie o zapoznaniu się z umową licencyjną oraz akceptacją jej warunków.

 

 


___________________________________________________________________________________________   

 

Przydatne informacje:
 
• Szczegółowe umowy licencyjne Microsoft Imagine znajdują się na stronach:

• Każde oprogramowanie zgodne z założeniami programu można używać, jak każdy inny składnik dostarczony w ramach subskrypcji, wyłącznie w celach niekomercyjnych. Zabrania się udostępniania i użyczania oprogramowania pobieranego w ramach programu osobom nieuprawnionym.

• Część udostępnianego oprogramowania może wymagać wprowadzenia kodów aktywacyjnych. Kody aktywacyjne w jednoznaczny sposób identyfikują oprogramowanie oraz osobę dla których zostały wygenerowane. Zabrania się udostępniania kodów aktywacyjnych osobom trzecim.

• Warunki umowy licencyjnej nie wygasają po zakończeniu nauki. Ich naruszenie może skutkować podjęciem odpowiednich kroków na drodze prawnej przez odpowiednie organy i instytucje.

 

 

 

___________________________________________________________________________________________ 

 

 

Przydatne linki:

Informacje o programie Microsoft Imagine: imagine.microsoft.com

Formularz przystąpienia do programu:

Instrukcja rejestracji i korzystania z konta w systemie ELMS:  (chwilowo niedostępne)

 

 

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJAE-DZIENNIK


Microsoft Imagine

LAiTI

100LecieGra

Kaszebe.org